4 urodziny wszystkich łosiów!

Dziś Łosiowisko obchodzi swoje czwarte urodziny. Czas biegnie szybko, często szybciej niż sami byśmy sobie tego życzyli, a wskazówki zegarka stojącego na biurku zdają się przesuwać niczym nieuczciwy sportowiec na sterydach. Jednym słowem nie sposób je dogonić.

Od czasu kiedy szaleńczo zakochałem się w północnej ziemi, minęło ponad 6 lat.. Wtedy to dane mi było od losu, jakby na ostatnią chwilę, dotrzeć do miejsca od którego zaczęła się moja przygoda z północnym światem. Przypadkowy rejs ze znajomym sprawił, że zapragnąłem tam powrócić. Dwa lata później powstało Łosiowisko.

Przez 4 lata prowadzenia tej strony, mój stan sukcesywnie się pogarszał i choć często bywało już naprawdę źle, myśli o północy trzymały mnie i moją chęć przetrwania przy życiu. Koniec końców los zaczął się odmieniać. Wywalczyłem dla siebie coś co dla większości z Was jest szeroko rozumianą normalność w codziennym funkcjonowaniu. Mogę znowu chodzić i cieszyć się każdym kolejnym napotkanym dniem. Gdzież by więc uczcić urodziny łosiowiska jeśli nie w miejscu od którego wszystko się zaczęło?

Lepszego prezentu ani sobie ani Wam nie mogłem wymarzyć.

Tym samym już za kilka dni, dokładnie w dniu Święta Niepodległości Finlandii, wyruszamy świętować urodziny wszystkich łosiaczków. Czeka tam na nas cudowny krajobraz, przyjaźni ludzie, hotel i miejmy nadzieję śnieżek..

Do zobaczenia Łosiofani!

P.S. Zaglądajcie na stronę w piątek i sobotę.. postaramy się publikować korzystając z hotelowych dobrodziejstw WiFi.. 🙂

Rafał

Przepada za pięknem szwedzkich krajobrazów i poszanowaniem człowieczeństwa, które czuć na północy na każdym kroku. Nie wyobraża sobie lepszego miesjca na ziemi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *