4 urodziny wszystkich łosiów!

Dziś Łosiowisko obchodzi swoje czwarte urodziny. Czas biegnie szybko, często szybciej niż sami byśmy sobie tego życzyli, a wskazówki zegarka stojącego na biurku zdają się przesuwać niczym nieuczciwy sportowiec na sterydach. Jednym słowem nie sposób je dogonić.

Od czasu kiedy szaleńczo zakochałem się w północnej ziemi, minęło ponad 6 lat.. Wtedy to dane mi było od losu, jakby na ostatnią chwilę, dotrzeć do miejsca od którego zaczęła się moja przygoda z północnym światem. Przypadkowy rejs ze znajomym sprawił, że zapragnąłem tam powrócić. Dwa lata później powstało Łosiowisko.

Przez 4 lata prowadzenia tej strony, mój stan sukcesywnie się pogarszał i choć często bywało już naprawdę źle, myśli o północy trzymały mnie i moją chęć przetrwania przy życiu. Koniec końców los zaczął się odmieniać. Wywalczyłem dla siebie coś co dla większości z Was jest szeroko rozumianą normalność w codziennym funkcjonowaniu. Mogę znowu chodzić i cieszyć się każdym kolejnym napotkanym dniem. Gdzież by więc uczcić urodziny łosiowiska jeśli nie w miejscu od którego wszystko się zaczęło?

Lepszego prezentu ani sobie ani Wam nie mogłem wymarzyć.

Tym samym już za kilka dni, dokładnie w dniu Święta Niepodległości Finlandii, wyruszamy świętować urodziny wszystkich łosiaczków. Czeka tam na nas cudowny krajobraz, przyjaźni ludzie, hotel i miejmy nadzieję śnieżek..

Do zobaczenia Łosiofani!

P.S. Zaglądajcie na stronę w piątek i sobotę.. postaramy się publikować korzystając z hotelowych dobrodziejstw WiFi.. 🙂

Rafał

Przepada za pięknem szwedzkich krajobrazów i poszanowaniem człowieczeństwa, które czuć na północy na każdym kroku. Nie wyobraża sobie lepszego miesjca na ziemi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.