#58 Łosio powrócony, nie nawrócony


Witajcie łosiofani. Kto czekał na odcinek audio ten się doczekał. Po ogromnej przerwie podcast łosiowisko wraca do waszych odbiorników. Dziś w odcinku wiele będzie o polityce, bo przecież wybory za pasem. Może coś doradzicie łosiowi? Dowiecie się również czy fińskie jagody szkodzą zdrowiu? Do czego służą elektroniczne karty na helsińskim lotnisku? Czy za śmiech można dostać eksmisję oraz co czy biały łoś jest prawdziwy? Zapraszam do świeżutkiego odcinka podcastu łosiowisko.

Rafał

Przepada za pięknem szwedzkich krajobrazów i poszanowaniem człowieczeństwa, które czuć na północy na każdym kroku. Nie wyobraża sobie lepszego miesjca na ziemi.

6 komentarzy

 • Łukasz L

  No w końcu odcinek! Co do wyborów, to taki sobie temat. Każdy ma swoje zdanie, a często gęsto z Polakami nie można merytorycznie porozmawiać bo zaczynają się przepychanki.

  Ja typuję jedną partię, na którą pójdę zagłosować. Od dłuższego czasu głosuję na ludzi z tego ugrupowania. Mogłeś trochę więcej przy okazji powiedzieć o tym jak wygląda polityka w Szwecji (albo było a ja przeoczyłem [hmm czy to właściwe słowo? 😉 Przesłyszałem może być :)])

  Czy chronić białe łosie? A chronić czemu nie, chociaż i one powodują sporo wypadków, ale to podobnie u nas sarny czy jelenie. Zwierz to zwierz, a łoś miły jest, więc warto go chronić 🙂

  Dzięki, że pozdrowiłeś ode mnie łosiofanów! Ja jeszcze raz pozdrawiam z tego miejsca wszystkich 🙂

  P.S. Spróbujcie mi redakcjo Łosiowiska jeszcze raz taki długi odstęp między nadawanie zrobić – źle się to dla Was skończy 😉

  Pozdrawiam!

 • Ola

  Pomijając religię i politykę, że w Szwecji mogą eksmitować za śmiech?? Oo… I za dokarmianie zwierząt, tudzież ptaków, też? W takim razie w Polsce trzeba by było robić eksmisje zbiorowe, całymi blokami na raz 😉

  Renifery albinosy też niczego sobie :p I też włażą na drogę, ale co zrobić, taka specyfika krajów północnych.

 • Raba

  Stary Ty mówisz o tym co się działo rok temu ?
  Ja jestem z Warszawy i często przechodzę pod pałacem i tan non stop są jakieś grupki ludzi(moim zdaniem maniaków).

  Podcast ciekawy i dobrze się go słuchało

  pozdrawiam

 • Crzszman

  Nie mam praw wyborczych, więc ci nie powiem, na kogo bym głosował, ale jeżeli miałbym już na kogoś, to byłaby to Nowa Prawica.

  Jeżeli chodzi o ten głośny śmiech, to moim zdaniem za coś takiego nie powinno się być eksmitowanym… To nie wina tego gościa.

  Dobrze się słuchało. Trochę za długo, ale i tak było dobrze!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.