#12 Odcinek szwedzko-fiński

W pierwszej części audycji przedstawiam kolejną już odsłonę opowieści wyprawy do Szwecji. Stali słuchacze z pewnościa czekali na jej kontynuację. Zdjęcia do tej opowieści w naszej galerii. W drugiej częsci przeniesiemy się do miasta Oulu, położonego w północno-zachodniej części Finlandii. Dostarcze garstki informacji o miescie i jego atrakcjach. Zapraszam do odsłuchania audycji.

Rafał

Przepada za pięknem szwedzkich krajobrazów i poszanowaniem człowieczeństwa, które czuć na północy na każdym kroku. Nie wyobraża sobie lepszego miesjca na ziemi.

6 komentarzy

 • Robert

  Chyba nam się szykuje kolejny emigrant 😉
  Do niczego nie namawiam… ale Polska już raczej nigdy nie dogoni zachodu/północy.

  • Łukasz

   Robercie… w tym kraju nie ma czego szukać. Jeżeli się sytuacja nie poprawi, to naprawdę ciężko będzie zatrzymać młodych ludzi. Tym bardziej, że dla młodych z wykształceniem brakuje pracy… coś tu nie gra, albo ja mam skrzywiony obraz życia.
   Pozdrawiam 😉

 • Papa

  I udało się wreszcie odsłuchać Już się bałem, że plik odleżyn dostanie

  Właśnie kończę odcinek, rzucam okiem na komentarze i tak zastanawiam się jak to jest z tą emigracją Podoba mi się to, że nie celujesz jak większość naszych rodaków w miejsca, które są nastawione typowo na robienie kasy, tylko masz jakąś wizję układania sobie życia na nowo. I przyznam, że wzbudziłeś we mnie ciekawość. Chociaż dla mnie pewnie za zimno Mimo wszystko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.