#17 Nocne Łosiowisko

Przede wszystkim zacznę od tego iż się zagalopowałem i pomyliłem nr odcinka. W dodatku jest noc więc trzeba nagrywać cicho (radze słuchać noca) i jeszcze przeszkadzajacy psiak, który koniecznie chciał zaistnieć w podcascie.. 😉 Tak jest mniej więcej w 17tej audycji łosiowiska.

Rafał

Przepada za pięknem szwedzkich krajobrazów i poszanowaniem człowieczeństwa, które czuć na północy na każdym kroku. Nie wyobraża sobie lepszego miesjca na ziemi.

5 komentarzy

 • Arek RR

  Rafał – tę minutę ciszy mogłeś wyciąc a co do kolorów to ja bym widział na biało niebiesko twą stronę – z wiadomych względów . Pozdrawiam. Pieska też

 • passqd

  Rzeczywiscie, stronka z losiami ma cos wspolnego…Moja rada: odsprzedaj domene, moze ktos zrobi z niej pozytek… zajmij sie lepieniem garnkow, polerowaniem kamieni, ale prosze, zostaw internet w spokoju!

  • Naczelny

   Arku wybacz.. nawet nie pamiętam że była jakaś przerwa.. Jak widać czasem wpadki się zdarzają..

   @Pan Passqd to ja widzę musi wyrzucić swoje żale na cały świat.. z ciekawości zerknę w dane komputera ale wydaje mi się iż wiem kim jesteś..
   Cóż widzisz.. Jak Ty możesz tu wypisać wszystko, tak mi wolno nagrać wszystko.. 🙂 prawda że fajnie..? 😉

 • Łukasz

  Hmm lepienie garnków to nie jest prosta czynność, tak samo jak nagranie odcinka podkastu. passqd – ja rozumiem, że odcinek może się nie podobać, ale oceniać pochopnie? Sam nagraj podkast… zobaczymy jaki poziom wypowiedzi posiadasz… po komentarzu sądzę, że marny.
  Pozdrawiam autora podkastu … no i Kasię (tak na marginesie) 🙂

 • Papa

  Jak mówiłeś o grach to dla mnie czarna magia, diablo, quake i setlersi to jeszcze pamiętam z przed x lat, a reszty nie kumam całkowicie 🙂

  Odnośnie kolorów strony to mnie wyprzedził Arek – ale nic tak nie odda klimatu jak fińskie barwy Finlandia albo Szwecja w sumie 😉

  Pies dał głos, uzupełnił zdjęcie o wersję audio. Swoją drogą zastanawiałem się słuchając czy gdzieś jeszcze była psina w podkaście (u Filipa była raz rozmowa odnośnie nowego psa Arka… ale czy później u niego był z mikrofonem hmm…)

  Pozdrawiam i pamiętaj garnki możesz lepić jako dodatkowe zajęcie 😉 Pierwszy podkast garncarski to byłoby coś – a komentującemu by było żal 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.