#22 Odcinek wakacyjny

Dziś w audycji wielki haos. Rozpoczynam akcje dydaktyczna pt. „Co to jest spam”, gdyż wciąż niestety większość nie wie, zwłaszcza fani wykopu. Opowiadam również o innych glupotach dnia codziennego. Proszę także o radę w sprawie ciekawego wakacyjnego miejsca godnego odwiedzenia w okresie letnim. Tyle i trochę więcej w 22 odcinku łosiowiska.

Rafał

Przepada za pięknem szwedzkich krajobrazów i poszanowaniem człowieczeństwa, które czuć na północy na każdym kroku. Nie wyobraża sobie lepszego miesjca na ziemi.

5 komentarzy

 • Łukasz

  MSNowicz Cóż… Polska kolego… gg rządzi w mózgach! Spam… tak! Każdy podcast to spam hahaha
  Kodeks czytać? Nie! Nie jestem prawnikiem – nie potrzebne mi. Mówię to całkiem serio. Jeżeli chcę coś wiedzieć to zaglądam i szukam, ale bez potrzeby nie będę czytał 😉
  Ahaha sponsor… a jak… kasę na „naukę” potrzebuje 🙂

  A dlaczego uważasz, że najważniejsze picie… Przecież pijesz jak chcesz. Ja piwo lubię i już, ale nie mam nic przeciwko kiedy ktoś nie pije 😉

  Miejsce: Starogard Gdański, u mnie w chacie… 😀 tak podoba mi się
  Tia.. chaos to tradycja 😉

 • Robert

  Jest źle i będzie gorzej, ale znowu nie jest tragicznie (jeszcze)
  Ogólnie to nie odkrycie, że społeczeństwo to bydło żywione mediami.
  Trzeba się z tym pogodzić. Wiem, że jest ciężko, ale po co się denerwować?
  Polski internet jest specyficzny (jak wszystko w tym kraju). Czytając różne fora natrafiam na prowokatorów, złośliwców, czy bezmózgowców. Dla przykładu:
  Kilka dni temu czytałem komentarze dotyczące tego, jak powinni mężczyźni oddawać mocz w toalecie. Rozgorzała dyskusja. A to „wychowanie” a to „w zależności”, masa obrażania jeden drugiego. Komentujący spierali się o krople moczu na desce a nikt jakoś nie domyślił się, że klozet ma nie bez powodu dwie klapy… wierzę, że Łosiowiska słuchają ci, którzy potrafią podnieść i opuścić odpowiednią/e klapy w zależności od potrzeb 😉

  CB radio – przez wiele lat byłem użytkownikiem. Nie nasłuchującym, ale bardzo aktywnym. Często, jak byłem w domu a nie w trasie, to na „dziewiętnastce” prowadziłem „mobile” przez Bydgoszcz. Miałem maszt 8 metrowy na bloku czteropiętrowym i siedmiometrową antenę a więc idealny zasięg nawet ze słabszymi „mobilami”. A radyjko President „Jackson” ze wszystkimi „bokami”, ale tylko z fabryczną mocą 10W oraz „wafla” Sadeltę, która idealnie sprawdzała się na „wstęgach”.
  Naciekawszą łączność przeprowadziłem podczas silnej propagacji z jadącym Tirem we Francji a najdalszą łączność QSL z … hmmm już nie pamiętam.
  Ciekawe kto rozumie ten „szyfr”?

 • Papa

  Sorry Rafał, ale „kto nie pije ten kapuje” 😉

  Nie komentuje tego o czym było na wstępie, bo problem nie jest w założeniu takich portali, miejsc, komunikatorów itd. tylko w sposobie użytkowania takowych przez społeczeństwo.

 • SkwaRRR

  Punkt 1 – Piwo nie śmierdzi, piwo pachnie!
  Punkt 2 – Reklamy Google mam przetestowane i wiem jedno (a trochę pieniędzy w to utopiłem) – podcastu tak nie wypromujesz. Nie chodzi o to, że AdWords nie działa, co to, to nie! Promocja firmy idzie całkiem sprawnie. Ludzie po prostu nie szukają podcastów przez google. Mają iTunes, mają podcast.pl.. Kliknięcia z googla praktycznie wcale nie przekładają się na pobieranie plików. Przypadkowi ludzie zachęceni reklamą wpadają i po 15 sekundach wypadają.
  Punkt 3 – jeżeli piwo Ci śmierdzi to patrz punkt 1 😉

 • Naczelny

  Atomku, ja msnowicz? W rzeczy samej, gdyz MS dostarcza mi wszystko w jednym. Patrz opera ze swoim unite dopiero teraz sie obudzila.

  Robert wiem o czym piszesz. O takim maszcie moge jedynie pomarzyc.

  Papa mozesz miec racje, jednak polowicznie. Why? Ano dlatego iz piszac portale czy aplikacje webowe zakladasz chocby na podstawie targetu, w jaki sposob beda wykorzystywane.

  Skwarrr przeciez to cos smierdzi co sie tycz Adworda. Mam dodanego losiaka na az 4 slowa kluczowe, jak na razie bez odrzucen, choc nagrywajac mialem na mysli inne strony, bardziej komercyjne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.