#22 Odcinek wakacyjny

Dziś w audycji wielki haos. Rozpoczynam akcje dydaktyczna pt. „Co to jest spam”, gdyż wciąż niestety większość nie wie, zwłaszcza fani wykopu. Opowiadam również o innych glupotach dnia codziennego. Proszę także o radę w sprawie ciekawego wakacyjnego miejsca godnego odwiedzenia w okresie letnim. Tyle i trochę więcej w 22 odcinku łosiowiska.

Rafał

Przepada za pięknem szwedzkich krajobrazów i poszanowaniem człowieczeństwa, które czuć na północy na każdym kroku. Nie wyobraża sobie lepszego miesjca na ziemi.

5 komentarzy

 • Łukasz

  MSNowicz Cóż… Polska kolego… gg rządzi w mózgach! Spam… tak! Każdy podcast to spam hahaha
  Kodeks czytać? Nie! Nie jestem prawnikiem – nie potrzebne mi. Mówię to całkiem serio. Jeżeli chcę coś wiedzieć to zaglądam i szukam, ale bez potrzeby nie będę czytał 😉
  Ahaha sponsor… a jak… kasę na „naukę” potrzebuje 🙂

  A dlaczego uważasz, że najważniejsze picie… Przecież pijesz jak chcesz. Ja piwo lubię i już, ale nie mam nic przeciwko kiedy ktoś nie pije 😉

  Miejsce: Starogard Gdański, u mnie w chacie… 😀 tak podoba mi się
  Tia.. chaos to tradycja 😉

 • Robert

  Jest źle i będzie gorzej, ale znowu nie jest tragicznie (jeszcze)
  Ogólnie to nie odkrycie, że społeczeństwo to bydło żywione mediami.
  Trzeba się z tym pogodzić. Wiem, że jest ciężko, ale po co się denerwować?
  Polski internet jest specyficzny (jak wszystko w tym kraju). Czytając różne fora natrafiam na prowokatorów, złośliwców, czy bezmózgowców. Dla przykładu:
  Kilka dni temu czytałem komentarze dotyczące tego, jak powinni mężczyźni oddawać mocz w toalecie. Rozgorzała dyskusja. A to „wychowanie” a to „w zależności”, masa obrażania jeden drugiego. Komentujący spierali się o krople moczu na desce a nikt jakoś nie domyślił się, że klozet ma nie bez powodu dwie klapy… wierzę, że Łosiowiska słuchają ci, którzy potrafią podnieść i opuścić odpowiednią/e klapy w zależności od potrzeb 😉

  CB radio – przez wiele lat byłem użytkownikiem. Nie nasłuchującym, ale bardzo aktywnym. Często, jak byłem w domu a nie w trasie, to na „dziewiętnastce” prowadziłem „mobile” przez Bydgoszcz. Miałem maszt 8 metrowy na bloku czteropiętrowym i siedmiometrową antenę a więc idealny zasięg nawet ze słabszymi „mobilami”. A radyjko President „Jackson” ze wszystkimi „bokami”, ale tylko z fabryczną mocą 10W oraz „wafla” Sadeltę, która idealnie sprawdzała się na „wstęgach”.
  Naciekawszą łączność przeprowadziłem podczas silnej propagacji z jadącym Tirem we Francji a najdalszą łączność QSL z … hmmm już nie pamiętam.
  Ciekawe kto rozumie ten „szyfr”?

 • Papa

  Sorry Rafał, ale „kto nie pije ten kapuje” 😉

  Nie komentuje tego o czym było na wstępie, bo problem nie jest w założeniu takich portali, miejsc, komunikatorów itd. tylko w sposobie użytkowania takowych przez społeczeństwo.

 • SkwaRRR

  Punkt 1 – Piwo nie śmierdzi, piwo pachnie!
  Punkt 2 – Reklamy Google mam przetestowane i wiem jedno (a trochę pieniędzy w to utopiłem) – podcastu tak nie wypromujesz. Nie chodzi o to, że AdWords nie działa, co to, to nie! Promocja firmy idzie całkiem sprawnie. Ludzie po prostu nie szukają podcastów przez google. Mają iTunes, mają podcast.pl.. Kliknięcia z googla praktycznie wcale nie przekładają się na pobieranie plików. Przypadkowi ludzie zachęceni reklamą wpadają i po 15 sekundach wypadają.
  Punkt 3 – jeżeli piwo Ci śmierdzi to patrz punkt 1 😉

 • Naczelny

  Atomku, ja msnowicz? W rzeczy samej, gdyz MS dostarcza mi wszystko w jednym. Patrz opera ze swoim unite dopiero teraz sie obudzila.

  Robert wiem o czym piszesz. O takim maszcie moge jedynie pomarzyc.

  Papa mozesz miec racje, jednak polowicznie. Why? Ano dlatego iz piszac portale czy aplikacje webowe zakladasz chocby na podstawie targetu, w jaki sposob beda wykorzystywane.

  Skwarrr przeciez to cos smierdzi co sie tycz Adworda. Mam dodanego losiaka na az 4 slowa kluczowe, jak na razie bez odrzucen, choc nagrywajac mialem na mysli inne strony, bardziej komercyjne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *