#27 Łosiowisko w Kalmarze

W dzisiejszej audycji druga część konkursu jesiennego! Ciąg dalszy szwedzkiej wyprawy. Zapraszamy do miasta Kalmar. Wraz z Kasią podróż rozpoczniemy od trzynastowiecznego zamczyska położonego przy brzegu miasta, by następnie udać się romantyczną alejką szwedzkich domków wprost do pralni nawodnej z początków dzwudziestego wieku. Cudowny Kasiowy głos opowie o centrum miasta oraz zada pytanie konkursowe. Zapraszamy do słuchania.

Rafał

Przepada za pięknem szwedzkich krajobrazów i poszanowaniem człowieczeństwa, które czuć na północy na każdym kroku. Nie wyobraża sobie lepszego miesjca na ziemi.

2 komentarze

 • atomowy Łukasz

  Fakt znaleźć odpowiedź można. Rafcio jaki zazdrosny No no… Kasia dajesz swój podcast, masz już dyktafonik to czekamy na nowy podcast w sieci! 😉

  A tak apropos… Koleżanka Karolina bardzo ładna dziewczyna Znaczy się sympatycznie wyglądająca.. tak to nazwijmy 😉

 • 420

  Kasiu, nasza Ty pogromczyni Kalmarów.
  Naturalność, luźna dyskusja, dobra zabawa..
  Taki jest podcast z Tobą.
  Żadne pozy, bez wyniosłości i choć może Ci się wydawać, że to o czym mówisz jest jest raczej nieciekawe i pospolite, ale są ludzie (jam jest takim przykładem), którzy nigdy nie byli w np. w Szwecji, albo nie widzieli jakiejś fajnej uliczki w Gdańsku albo cokolwiek… I taki odcinek będzie się słuchać tylko i wyłącznie z przyjemnscią.
  Stały słuchacz, gdzieś zza gór, z kraju piwa i knedlików…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.