#31 Fińskie święta, magii czas

Swiątecznie zarówno za oknem jak i w naszych domach, a zatem zapraszam do wysłuchania audycji o tym jak przebiegają święta oraz przygotowania w Finlandii. Co możesz zastać na stole wigilijnym, a czego z pewnoscią nie znajdziesz. Przy okazji składam świąteczne życzenia w imieniu całego łosiowiska, a także podpowiadam jak można otrzymać od Mikołaja jeszcze jeden prezent. (muzyka: Celtic Christmas Music oraz Clumsy). Wesołych Świat!

Related posts

komentarzy 7

 1. Ale wyczerpująca audycja 😉
  Zazdroszczę, że widziałeś to na własne oczy.A ja akurat mówię u siebie o Glogi i Joulutortut. Hyvaa Joulua!

 2. Po tym, co mówiłeś w 30. odcinku nie spodziewałem się tak szybko kolejnego. Co prawda zabierałem się do niego dość długo, ale czas spędzony razem z Łosiowiskiem po raz kolejny minął błyskawicznie. Dygresji co nie miara, ale i o to chodzi.

  Pozdrawiam.

 3. Długi odcinek, ale dobry, z fajną muzyką. Mam nadzieję na właśnie tego typu Łosiaki w kolejnych wejściach. Jak odcinek jest przemyślany (tak jak tu – wiesz, co chcesz powiedzieć) to naprawdę przyjemnie się słucha 😉

 4. to był dobry rok dla Łosiowiska, czyli conajmniej tego samego w 2010. Regularnosci, przyjemnosci i zadowolenia z tego co sie robi…

  pozdrawiam

  ff

 5. aaa odcinek ciekawy, muzyka mnie zainteresowała, i tzw nawijka tez dobra…

  dobry odcinek na rozpoczęcie 2010 roku 😉

 6. W domach się raczej nie stosuje tego typu zwyczaju, aczkolwiek w Kościele oczywiści. Co tydzień dochodzi jedna świeca do „świecznika adwentowego”.

  Całkiem niezła muza, nie przewijałem 😉

 7. Tak jak mój imiennik, sądzę, że audycja była wspaniała…

  Voitte vain niin mielenkiintoista puhua Scandinavia

Leave A Comment