#41 ZUSowe potyczki

W dzisiejszej audycji jedna z „najwspanialszych” instytucji świata, czyli ZUS. Poza tym będzie i o allegro, i o paypal, a nawet o dokonaniach pomorskiej policji. W trakcie audycji poznasz także dwa zupełnie nowe głosy w polskim podcastingu czyli Pawel i Kacper w krótkiej audycji młodego łosia. Zapraszam

Rafał

Przepada za pięknem szwedzkich krajobrazów i poszanowaniem człowieczeństwa, które czuć na północy na każdym kroku. Nie wyobraża sobie lepszego miesjca na ziemi.

10 komentarzy

 • Papa

  Tak w ogóle to wczoraj zjadło mój komentarz. Obraziłem się, trzasnąłem porożem i wyszedłem

  Dzisiaj będzie w skrócie:

  Co władzy zmieniającej absurdy, to po to niby powstała komisja przyjazne państwo. Papierów dużo, pracy sporo, tylko efektów jakby nie ma. Może czekają na odpowiedni moment (w co chyba naiwnie chwilami wierzę).

  Allegro: zmiany nieuniknione, bo stary sposób wymiany komentarzy nie był już idealny na dzisiejsze czasy. Co do płatności – rozwiązanie fajne, bo już z niego korzystałem. Jednak powinni pozostawić jeszcze klawisz „inne opcje” bądź coś takiego, żeby można było przechodzić dalej po transakcji.

  Fajnie, że namówiłeś młodzież do udzielania się przed mikrofonem! Czekam na więcej.

  A samochody… hmm…. niebawem będzie wysyp używanych samochodów
  Popowodziowych :/

 • Robert

  Z urzędnikami trzeba postępować ich własnymi metodami – nauczyłem się tego od mamy, która ma niewyparzony język i muszę przyznać, że to działa.

 • atomowy Łukasz

  Jak to jest z polskimi urzędami i biurokratami, prawie każdy wie. Jeżeli ktoś coś próbował załatwić w administracji publicznej, to wie jak to wygląda. Trzeba zacisnąć zęby i do przodu. Wierzę, że się uda.

  P.S. Panowie z Podcastofonu z całego odcinka wysnuli jeden wniosek: masz darmowe połączenia (czyż nie inspirujący motyw przewodni 41 odcinka Łosiowiska? 😉 )

  • Naczelny

   @Ola żaden taki nie startuje poza tym prezydent to w zasadzie wyłącznie wizytówka, bez mocy sprawczej. Trzeba by wymienić cały sejm i senat, a to już zakrawa o rewolucję

   @Papa ja także naiwnie wierzę.. choć się nie zanosi na zmiany.

   @Robert tylko urzędnik też człowiek. Czasem coś zależy od niego, a czasem biedak nie ma wpływu na nic.

   @atomku może zróbmy z tego motyw przewodni całej strony.. ale przynajmniej uśmiałem się serdecznie..

  • Naczelny

   @Oluś rozumiem że można mieć inne poglądy, ale z drugiej strony cieszę się że wszystkie siły nieba i ziemi uchowają nas przed tą kandydaturą 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.