#42 Łosiowisko ślubno – wyborcze

Dzisiejsza audycja poświęcona została dwóm ważnym wydarzeniom ostatnich tygodni. Mianowicie wyborom prezydenckim w Polsce, oraz ślubowi szwedzkiej Księżniczki Wictorii z Danielem Westlingiem (przypomniałem sobie). Na koniec słów parę o nowościach na stronie. Zapraszam do wysłuchania audycji.

Rafał

Przepada za pięknem szwedzkich krajobrazów i poszanowaniem człowieczeństwa, które czuć na północy na każdym kroku. Nie wyobraża sobie lepszego miesjca na ziemi.

5 komentarzy

 • atomowy Łukasz

  Co do wyborów to ja się nie wypowiem. Ślub widziałem jednym okiem 1/10 czasu pewnie. Ciekawie to wyglądało. Halo, halo tu średniowiecze… Witamy… ;]
  Wygląd strony in plus. Zdecydowanie.

 • Papa

  Też powinienem napisać, że o wyborach już było sporo. Dodam tylko tyle, że podejście całkiem zdrowe. Bo gadać to oni potrafią wszyscy – słynne już „jak mówię to mówię”

  Czekam co teraz będzie się działo, ale mamy przynajmniej czystą sytuację. Zrobią jest OK. Nie zrobią – nie mają już tłumaczenia.
  Ja wierzę, że PO chce rządzić jeszcze jedną kadencję i nie będą sami sobie bubla podkładać…

  Ślub w Szwecji to widziałem w jakiejś migawce na TVN24. Dla mnie abstrakcja trochę z tymi królewskimi rodami. Ciekawe jakby to wyglądało w naszym rodzimym wydaniu

  Nowa strona całkiem pozytywna. Jest przynajmniej kolorystycznie pokrewna z tym co było, nie ma zmiany o 180 stopni

  • Naczelny

   @Papa Tak sobie ostatnio o tym myślałem jakby to było, a później przeczytałem gdzieś jakiś postulat za przywróceniem w Polsce monarchii. Ciekawe kogo by posadzili na tronie..?

   Dziękuję za pochwały dotyczące stronki od obu Łukaszów. Miło czytać takie słowa.. 🙂

 • 420

  Trzecia pochwała. Wygląd strony świetny. A co do odcinka to miodzio. Uwielbiam te północne klimaty…
  Cześciej proszę te odcinki. Pozdro dla Kasi.
  I niech Ola pomruczy pod nosem „perkele..” i tez coś nagra.

  kiitos… 🙂

 • SpokoWap

  Odcinek jak zwykle interesujący, mnie nie przeszkadza jak sie czasem trochę rozgadasz A wygląd strony – jak najbardziej in plus 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.