#9 Łosiasty opowiada

W tym odcinku możecie posłuchać o typowej przypadłości Polaka na przykładzie Kasi i mym. Następnie posluchasz o tym, co to jest część hotelowa pensjonatu oraz jak nasze psy zdobyły dwa pierwsze miejsca w mistrzostwach Polski. W drugiej połowie dalsza część opisu podróży do Szwecji, w której usłyszysz o prawdziwym uroku szwedzkiego miasta i żyjacych tam ludzi.

Rafał

Przepada za pięknem szwedzkich krajobrazów i poszanowaniem człowieczeństwa, które czuć na północy na każdym kroku. Nie wyobraża sobie lepszego miesjca na ziemi.

5 komentarzy

 • Papa

  O przypadłości „co ludzie powiedzą” też niedawno wspominałem. Coś w tym jest, człowiek za dużo myśli o tym co robi zamiast robić (niekoniecznie bezmyślnie ale w ramach świadomego, nieskrępowanego działania)

  Z tym wchodzeniem przez jedne drzwi, a wychodzeniem przez inne to niektórzy starają się praktykować w Polsce. Jednak wiadomo jak to u nas jest. Jedni to praktykują, a inny chociażby miał się przepychać, będzie pchał się tyłem.

  A jeśli chodzi o gadanie – to jasne, jasne. Jak człowiek nie może gdzieś pojechać, to przynajmniej może posłuchać;)

  • Naczelny

   Dzięki, zdjęcia już dorzucone.. Rzeczywiście zapomniało mi sie o nich. Wystarczy przejść do naszej galerii..

 • Robert

  Brawa dla psiaków. Podoba mi się, że znajdują się osoby jak ty, potrafiące krytykować w taki łagodny sposób. Mnie się to nie udaje i często jestem zbyt radykalny. Dorzucając jeszcze do tego kompletny idiotyzm w którym zmierza świat, bierność mas jest zatrważająca!
  PS 4+2 to nadal nie jest „sześć”? 😉

  • Naczelny

   @Robert dzięki za ten optymistyczny komentarz.

   btw mnie na matematyce uczyli zapisu cyfrowego.. nie przypominam sobie bym słownie wpisywał cyferki 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.