Mieszkania i domy w Szwecji

Nie dalej jak wczoraj znowu zacząłem rozglądać się za domkiem i/lub mieszkaniem w Szwecji. Nie mam jednak zamiaru rozwodzić się w tym wpisie co jak i dlaczego. Zaprezentuję Wam jednak dwie ciekawe strony, na których w każdej chwili i dosłownie z każdego zakątka na świecie możecie wyszukać, wymarzone, domowe gniazdko.

I. Blocket

Pierwszą stroną na jaką natrafiłem jest szwedzki Blocket:

Sami o sobie piszą, iż są największym marketem typu kup-sprzedaj w Szwecji. Znajdziecie tutaj nie tylko oferty mieszkań czy domów, ale także samochodów, łodzi czy sprzętu domowego (meble/agd/rtv).
Na Waszą uwagę zasługują dwie pozycje. Galeria z mapą położenia posiadłości, a także podstawowymi wiadomościami takimi jak ilość pokoi, metraż czy rodzaj samej nieruchomości oraz opis wraz z danymi kontaktowymi. Zdecydowanie polecam zwłaszcza tym którzy lubią remontować, gdyż można tam znaleźć naprawdę ciekawe oferty z każdego rejonu Szwecji, za całkiem przyzwoite pieniądze.

Strona www: Blocket

II. Hemnet

Hemnet czyli tłumacząc na nasze „Dom w sieci” jest stroną o wiele ciekawszą dla kupującego lokal czy dom. Mnogość zdjęć wraz z bardzo szczegółowymi informacjami odnośnie aspektów takich jak rok budowy, koszty utrzymania czy istniejące instalacje (tel/tv/internet). Strona jest zbudowana o wiele bardziej przejrzyście niż poprzednik. Z tego co zdążyłem zauważyć zbiera także wiadomości od mniejszych stron i brokerów nieruchomości.


Strona www: Hemnet

Rafał

Przepada za pięknem szwedzkich krajobrazów i poszanowaniem człowieczeństwa, które czuć na północy na każdym kroku. Nie wyobraża sobie lepszego miesjca na ziemi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *