Mieszkania i domy w Szwecji

Nie dalej jak wczoraj znowu zacząłem rozglądać się za domkiem i/lub mieszkaniem w Szwecji. Nie mam jednak zamiaru rozwodzić się w tym wpisie co jak i dlaczego. Zaprezentuję Wam jednak dwie ciekawe strony, na których w każdej chwili i dosłownie z każdego zakątka na świecie możecie wyszukać, wymarzone, domowe gniazdko.

I. Blocket

Pierwszą stroną na jaką natrafiłem jest szwedzki Blocket:

Sami o sobie piszą, iż są największym marketem typu kup-sprzedaj w Szwecji. Znajdziecie tutaj nie tylko oferty mieszkań czy domów, ale także samochodów, łodzi czy sprzętu domowego (meble/agd/rtv).
Na Waszą uwagę zasługują dwie pozycje. Galeria z mapą położenia posiadłości, a także podstawowymi wiadomościami takimi jak ilość pokoi, metraż czy rodzaj samej nieruchomości oraz opis wraz z danymi kontaktowymi. Zdecydowanie polecam zwłaszcza tym którzy lubią remontować, gdyż można tam znaleźć naprawdę ciekawe oferty z każdego rejonu Szwecji, za całkiem przyzwoite pieniądze.

Strona www: Blocket

II. Hemnet

Hemnet czyli tłumacząc na nasze „Dom w sieci” jest stroną o wiele ciekawszą dla kupującego lokal czy dom. Mnogość zdjęć wraz z bardzo szczegółowymi informacjami odnośnie aspektów takich jak rok budowy, koszty utrzymania czy istniejące instalacje (tel/tv/internet). Strona jest zbudowana o wiele bardziej przejrzyście niż poprzednik. Z tego co zdążyłem zauważyć zbiera także wiadomości od mniejszych stron i brokerów nieruchomości.


Strona www: Hemnet

Rafał

Przepada za pięknem szwedzkich krajobrazów i poszanowaniem człowieczeństwa, które czuć na północy na każdym kroku. Nie wyobraża sobie lepszego miesjca na ziemi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.