#59 Wojna zimowa część druga

Długo oczekiwana kolejna część audycji poświęconej Wojnie Zimowej. Tym razem Maciej opowie o poszczególnych bitwach, które miały miejsce na przestrzeni tamtych pamiętnych 105 dni. Gdzie się odbyły, jak przebiegały i kto je ostatecznie wygrał dowiecie się z dzisiejszej audycji łosiowiska. Zapraszamy!

Rafał

Przepada za pięknem szwedzkich krajobrazów i poszanowaniem człowieczeństwa, które czuć na północy na każdym kroku. Nie wyobraża sobie lepszego miesjca na ziemi.

6 komentarzy

 • Crzszman

  Trochę za cicho wyszło, czasami nie dalo się nic uslyszecz (szczególnie w autobusie). W ogole odcinek w porównaniu do poprzedniej części jakiś taki średni. Ale całkowicie źle nie jest 😉

 • PEPE

  Ciekawa tematyka. Jednak ta jakość ze Skype nieco męczy. Poproś kolegę, żeby założył gąbkę na mikrofon i nagrajcie następny porządny odcinek, bo opowieści porywające naprawdę.
  Pozdrawiam.

  • Rafal

   Myślę, że kolega Maciej wcale się nie pogniewa jak mu zasponsorujesz lepszy mikrofon i lepsze łącze 😉

 • Rokka

  No cóż, winien jestem wytłumaczenie, otóż nie posiadam dobrej jakości mikrofonu. Materiał był nagrywany tym samym, którego używam do zwykłych Skypowych konwersacji. Od razu muszę też ostrzec, że w przypadku kolejnej (kolejnych?) części prawdopodobnie będzie taka sama jakość dźwięku.

  Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.